close
چت روم
فال فردا جمعه نوزدهم فروردین سال 1390

درباره وبلاگ


دسته بندی

آرشيو مطالب

لينك دوستان

آمار وبلاگ

» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 3
» بازدید دیروز : 2
» هفته گذشته : 9
» ماه گذشته : 22
» سال گذشته : 22
» کل بازدید : 52777
» کل مطالب : 74
» نظرات : 12

پشتیبانی

امكانات

فال فردا جمعه نوزدهم فروردین سال 1390

درباره : <-PostCategory->فروردين
تنها به خاطر اين كه محيط زياد احساسي نشود، احساساتتان را پنهان نكنيد. هميشه در مذاكرات در مورد سخت ترين موقعيت ها توانايي خوبي داريد اما اين بار شما نيز از اين مذاكره دوري مي كنيد.


ارديبهشت
ستارگان به حس ششم شما قدرت زیادی می دهند اما سوال این است که آیا شما از آن استفاده می کنید؟ گاهی اوقات آن چنان علمی و منطقی فکر می کنید که احساس های درونتان که بعداً درست بودنشان ثابت می شود را نادیده می گیرید. اجازه ندهید امروز این اتفاق بیافتد.بنابراين به اين مسائل بخنديد و تفاوت ها را بپذيريد.

خرداد
بين توانايي هاي شما و انتظاراتي كه از يك نفر داريد، تفاوت زيادي وجود دارد. اما سيارات به شما مي گويند كه توجه به اين مسائل بي اساس، كار بيهوده اي است

تير
یاد بگیرید که گاهی پاسخ منفی بدهید.زمانی که یک نفر به چیزی اصرار می کند،می توانید به او کمکی نکنید.این اولین بار نیست که از شما تقاضایی دارد و همیشه تقاضایش را عمل کرده اید بنابراین به راحتی این بار رد کنید.بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به آنها بگویید روی پای خودشان بایستند.


مرداد
زني در زندگي شما است كه امروز به كمك شما احتياج دارد. او مي خواهد كه كانون توجه باشد و اگر احساسي كند كه ناديده گرفته شده است، جار و جنجال به راه خواهد انداخت. ممكن است تصميم بگيريد كه آن چه را كه او مي خواهد برايش فراهم كنيد، چرا كه اين كار بسيار آسان تر به نظر مي رسد تا اين كه در مقابل او پافشاري كنيد و با عكس العمل او مواجه شويد.

شهريور
یک خانم مسن شما را خسته می کند زیرا صحبت با او وقت و انرژی زیادی می خواهد.به نظر می رسد کاری نمی توانید بکنید مگر این که خواسته های او را برآورده کنید.اگر به محل کار می روید،مراقب همکاران خانم باشید.اما با درایت شما همه چیز به خوبی پیش می رود.

مهر
اگر امروز را به تنهایی بگذرانید،بعداً احساس پشیمانی خواهید داشت چرا که از بودن با افرادی که از کشورهای دیگر و یا طریقه زندگی شان با شما متفاوت است محروم می شوید.حتی ممکن است عمیقاً جذب شخصی شوید که پیشینه ای کاملاً متفاوت از شما دارد.منظور این نیست که شما این موارد را نمی پسندید و دوست ندارید چرا که آن چه که واقعاً برای شما اهمیت دارد آن چیزی است که در پشت ظاهر افراد می بینید.

آبان
حقیقت امروز کمی پیچیده است و شاید فکر کنید که کاملاً از آن بی خبر هستید.شاید خاطر دیدگاه آبانی شکاک شما باشد که فکر کنید یک نفر چیزی را از شما پنهان می کند.و شاید هم حقیقتی را که دیگران بیان می کنند باور کردن اش مشکل باشد.به یاد پس روی عطارد باشید بنابراین سخت نگیرید و با هیچ کس به طور جدی صحبت نکنید مخصوصاً تا سی ام.

آذر
جمع هاي اجتماعي شما را مثل يك پروانه كه به شعله جذب مي شود بخود مي كشاند. شما نمي توانيد از آن جمع ها خود را دور نگهداريد كه در واقع اگر خود را دور نگهداريد اوقات خوش فراواني را از دست مي دهيد. دوستان شما خيلي دوست دارند در حال حاضر در حضور شما باشند چون طبع خوبي براي تقويت روحيه شان داريد. شوخ طبعي شما باعث مي شود يك عده خنده درماني شوند امروز و اين بسيار گرانبهاست.

دي
از اين كه از موضوعي سر در نياوريد و حقيقت را نفهميد خيلي بدتان مي آيد اما اگر كمي صبر كنيد حقيقت خودش را نشان مي دهد. اگرچه ممكن است كه آن را ثابت كنيد اما ديگران حرفتان را جدي نمي گيرند و اين بي پرده و رك صحبت كردن شما بيش تر ضرر مي رساند تا سود.

بهمن
ستارگان پیشنهاد می کنند که به روابط شخصی خودتان  توجه بیشتری داشته باشید و به افکار و احساسات دیگران کمی بیشتر رسیدگی کنید اگر این کار را نکنید این موضوع باعث وقوع هر نوع حادثه ای ناگواری می شود.


اسفند
عشق همیشه در لحظه ای غیرمنتظره در می زند به نظر می رسد این بار نوبت شماست . قبلاً چنان رمانتیک هستید که هیچ چیز بیشتر از این نمی تواند شما را خوشحال کند . شانسها در محیط کار شما هستند. کسی به شما علاقه مند بوده و شما توجهی به او نکرده بودید.


نوشته شده در پنجشنبه 18 فروردين 1390 توسط سپهر| تعداد بازدید : 209 | لينك ثابت |

اخرین مطالب ارسالی

صفحات وبلاگ